Profili i Dealer

Gebrüder Merz GbR

Gebrüder Merz GbR


Herr Bernhard Merz

Tassiloring 7
82399 Raisting

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e faksit

Gebrüder Merz GbR
handelt seit 10 Jahren mit Holzbearbeitungsmaschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3636606.jpg
Katër side planer Weinig Unimat 300
Mehrspindelkehlautomat Weinig Unimat 300 Electric height and width adjustment Memory system with up to 99 programmable profile dimensions Arrangement of 5 spindles -Working width (with a tool rot... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Gebrüder Merz GbR

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3636606.jpg
Katër side planer Weinig Unimat 300
Mehrspindelkehlautomat Weinig Unimat 300 Electric height and width adjustment Memory system with up to 99 programmable profile dimensions Arrangement of 5 spindles -Working width (with a tool rot... më shumë »
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave