Profili i Dealer

Tischler-Technik

Tischler-Technik


Herr Michael Salomon

Josef Frank Gasse 4/15
1220 Wien

Austri


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit

Vertrieb und Service von neuen und gebrauchten Holzbearbeitungsmaschinen

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3656712.jpg
Shtoni dhe rimeso makinë prerëse Langzauner LZ 4/2E
LANGZAUNER-LZ 4/2 S 3050 Built in 1996 Automatic saw carriage run Cutting length mm: 3,050 Cutting height mm: 65 Diameter saw blade mm: 160 Depth stop mm: 500 KW main motor: 1.1 Rear table... më shumë »
3640683.jpg
panel saw Panhans 693/SH70
Panhans Panel saw type 693/SH 70 Length 4200 mm Cutting width 3200 mm Main yoke 300 mm 7,5 kW Before scoring unit 125 mm 1.1 kW Home pressure device Residual cutting device Be hem cutting dev... më shumë »
3640681.jpg
panel saw Panhans 693/SH70
Panhans Panel saw type 693/SH 70 Length 4200 mm Cutting width 3200 mm Main yoke 300 mm 7,5 kW Before scoring unit 125 mm 1.1 kW Home pressure device Nai9j Residual cutting device Be hem cutt... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Tischler-Technik

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3656712.jpg
Shtoni dhe rimeso makinë prerëse Langzauner LZ 4/2E
LANGZAUNER-LZ 4/2 S 3050 Built in 1996 Automatic saw carriage run Cutting length mm: 3,050 Dv7wqi Cutting height mm: 65 Diameter saw blade mm: 160 Depth stop mm: 500 KW main motor: 1.1 Re ...
3640683.jpg
panel saw Panhans 693/SH70
Panhans Panel saw type 693/SH 70 Length 4200 mm Cutting width 3200 mm Main yoke 300 mm 7,5 kW Before scoring unit 125 mm 1.1 kW Home pressure device Residual cutting device Be hem cutting dev ...
3640681.jpg
panel saw Panhans 693/SH70
Panhans Panel saw type 693/SH 70 Length 4200 mm Cutting width 3200 mm Main yoke 300 mm 7,5 kW Before scoring unit 125 mm 1.1 kW Home pressure device Residual cutting device Be hem cutting dev ...
3536769.jpg
SPS 700 Schneider
Schneider band saw model 700 SPS Roll diameter 700 mm APA-leadership up and down Bafkxm8tqb Swivel work desk Built in 1976 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e pë ...
3479412.jpg
edge makinë lëmues Langzauner LZK-S
Langzauner LZK-S double-sided edge Sander Motor power up to 3 kW Belt length 3000 mm Band width 200 mm Belt speed 20 m/sec Front loop table 980 x 340 mm Front loop table with veneer grinding d ...
3287809.jpg
Rimeso pa përfshirë njësi zvogëlimin Langzauner LZ2/2
Langzauner-LZ 2/2 veneer saw including trimming unit 733dreqmb Cutting length 3050 mm Trimming unit pneumatically raised and lowered Additional cost of 1800.-rear table with stop Shpallja ...
3287808.jpg
buzë banding machine SCM B3
SCM B3 edge banding machine for edge height: 10-60 mm Banding thickness: 0.4-25 mm Infinitely variable feed speed: 10-15 m / min Flush trimmer - speed: 9000 RPM Electr. Supply: 380 V, approx. 9 ...
3285996.jpg
Slot machines mërzitshëm Haffner SL403
Haffner SL 403 door lock blower pneumatic type Chain mortisers device and handle hole pneumatic, Stulpfraeser by means of hand lever operated Tuerhebevorrichtung 2400 mm for multi point locking ...
3266598.jpg
Furneirpresse Langzauner LZT120
Press area 3000 x 1350 mm 7wwsfilzg electric heating 6 stamp very heavy duty weight 9 tonnes Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
1305099.jpg
buzë Brandt KD83
Quickmelt glue system Infra-red heating Caps Milling (RADIUS milling) Radienzihklinge Polishing Pad Workpiece thickness 10-55 mm Workpiece length of min. 160 mm Workpiece width of min. 65 mm ...
3264578.jpg
Morso Haffner Schleicher Haffner
Haffner Gehrungs and cross rungs punch pneumatic type right incl. extension + attacks 7wdyfbhkc Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3263810.jpg
Sharrat disk Altendorf F45
Old village type: F45 Height and swivel adjustment hand wheel 7v3ti0gsc Slide length: 2800 mm Cutting width: 1250 mm 4 speeds Motor power: 5, 5kW Year of construction: 1979 Shpallja është p ...
3259936.jpg
shtypi Edge Schafberger und Sproedhuber
Sheep Berger and Sproedhuber Edge press 3000 mm heating ruler with 8 hydraulic sliding compression elements incl. preheating station Clu2b9lra Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa g ...
3256249.jpg
buzë banding machine Ott Unikant 202
Ott Unikant 202 edge banding machine Built in 1991 Edge thickness 0,2-20 mm Equal and opposite Flush milling RADIUS / chamfer unit 2 mm 7twf7p3rz Quick heating pool Speed 12/18 m / min. T ...
3256241.jpg
buzë banding machine SCM Selecta C
CM selecta C edgebander To glue height 10-60 mm To glue er thickness 0.4 25 mm Caps Flush milling uebereinanderliegend - 25 mm for wood Flush trimming unit swivels for film and ABS edges RADIU ...
1779555.jpg
i jap një lustër Langzauner LZ2
Langzauner veneer saw LZ2 4000 Machinenr. 5/2655 Cutting length 4000 mm Xe7jjsxd Motor power 2, 2kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë nd ...
3251213.jpg
panel vertikale e pa Striebig Automat 6220 AV/XY1/G
Striebig Automat 6220 AV/XY1/G Cutting length: 5300 mm Max cutting height: 2200 mm maximum processing thickness: 80 mm Saw blade diameter: 300 mm Blade bore: 30 mm Motor output 5.5 kW Blade s ...
3251177.jpg
panel vertikale e pa Striebig Automat 7262 AVS XY1 HVG
Striebig Automat 7262 AVS XY1 HVG Cutting length: 6300 mm may be reduced but also on 5300 mm free of charge because it is just an add-on element Max cutting height: 2700 mm maximum processing thi ...
3220551.jpg
Slot Machine mërzitshëm Frommia
Frommia Mtowh 2-hand operation Motor output 1,5 kW Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3008680.jpg
Slot machines mërzitshëm Haffner SL100
Haffner SL 100 slot boring machines 2luqtjlfi Mortising depth 150 mm milling motor 2,2 kw drill motor of 0.5 kw lock case stem from face plate mill pushers - and key-hole door width of 40-80 mm dr ...
2736510.jpg
Edgebander Ott Atlantik V12
To glue thickness max mm: 12 To glue height max mm: 42 Thick rolls of max mm: 3 Workpiece length min mm: 150 Workpiece width min mm: 70 Feed max m/min: 12 Motor-driven height adjustment: Yes Gl ...
50 Shfaq Ofertat ›
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave