Dy Komponentë Moulding Machine Injection FERROMATIK MILACRON K-TEC110 S - 2F

2001
Viti i prodhimit
përdorur
Lloji i ofertës
Baslerstrasse 15b, 4310 Rheinfelden, CH
vend

MACHINE DATA

lloj makine
Dy Komponentë Moulding Machine Injection
prodhues
FERROMATIK MILACRON
Model
K-TEC110 S - 2F
Viti i prodhimit
2001
kusht
i shkëlqyer (i përdorur)

ÇMIMI DHE LOKACIONI

vend
Baslerstrasse 15b, 4310 Rheinfelden, CHSwitzerland
thirrje çmimi kërkesa

DETAJË OFERTA

Listing ID
A3706193
Rifreskimi i fundit
në 23.04.2018
parë
9110 përshtypjet
Kërkesat

PËRSHKRIM

ZWEI K SPRITZGIESSMASCHINE

Hersteller: FERROMATIK MILACRON
Bzuea8r
Typ: K-TEC110S-2F
Baujahr: 2001
Schließkraft: 110 Tonnen
Holmabstand: 470 x 470 mm
Schneckendurchmesser 1: 40 mm
Spritzteilgewicht: 171 g / PS
Schneckendurchmesser 2: 28 mm


SELLERS

SWISSBID- IBS Machines AG

Personi kontaktues:Herr Harald Schuck

Baslerstrasse 15b

4310 Rheinfelden, Schweiz

E fundit në internet: Javën e kaluar

regjistruar që nga viti: 2006

19 reklama në internet

Handel mit Kunststoffmaschinen

SEND Enquiry

 • deatchusgbfrbeesmxitplrubynluaeetrcanzieczdkfisenomtluligrltlvkzisptbrvearhuskromdsirsmealhrbgmkbailegininidkrjpthmyvncntwirbdafpkiq
 • Kërkesa juaj do të dërgohet për të gjithë shitësit në këtë kategori. NB: Ky rezultat shumë në një numër shumë të madh të ofertave!

  PHONE & FAX

  telefon: 0041 (0) 61 831 49 52
  faks:
  numrin e telefonit Trego
  telefon:
  0041 (0) 61 831 49 52
  personi i kontaktit:
  Zoti Harald Schuck
  ID Machine:
  A3706193 në Machineseeker
  Shto për të parë listën e ndryshim fshij Rekomando Kalojë atë
  Provoni app Machineseeker tani!
  app Machineseeker for iPhone dhe Android .
  Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
  po jo
  ×
  Chat Maker Finder
  emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
  START CHAT ME DEALER
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti yt po shkruan
  DËRGONI MESAZH
    Ju po bisedoni: 
    Personi juaj i kontaktit: 
    
  Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
  Mbyllja e dritares së bisedave