Profili i Dealer

Inta-Druck

Inta-Druck


Herr Ali Demirhan

Adlerstr. 15
70199 Stuttgart

Gjermani


numrin e telefonit Trego

kontakte të tjera

Herr Ali Demirhan

Gjuhë: Deutsch, Türkisch


Graphische Maschinen Import und Export

Shko tek ofertat më të lartë › 

Ofertat tona të lartë
3727073.jpg
Kthehu në makine bluarje Jos. HUNKELER BRA 32
Back to grinding machine to the friction of books back V2xslb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur. më shumë »
3248204.jpg
makinë prerja 115 WOHLENBERG
Trimmer Wohlenberg 115, built in 1977 with digital program control air table, side tables Shaker Machine is technically in SEER good condition. Demonstration and test possible price LOT, loading t... më shumë »
3270297.jpg
HEIDELBERG GTO 52
Heidelberg GTO 52 - version format: 36 x 52 Built in 1990 Machine Nr. 700463 printing number: 47 million The machine comes from authority, very good condition demonstration and test possible pric... më shumë »
Dërgoni kërkesën për Inta-Druck

kompani*

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon*

faks

E-mail*

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3727073.jpg
Kthehu në makine bluarje Jos. HUNKELER BRA 32
Back to grinding machine to the friction of books back V2xslb Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
3248204.jpg
makinë prerja 115 WOHLENBERG
Trimmer Wohlenberg 115, built in 1977 with digital program control air table, side tables Shaker Machine is technically in SEER good condition. Demonstration and test possible price LOT, loading trucks or containers Cmncrhsm ...
3270297.jpg
HEIDELBERG GTO 52
Heidelberg GTO 52 - version format: 36 x 52 Built in 1990 7xzarvwiz Machine Nr. 700463 printing number: 47 million The machine comes from authority, very good condition demonstration and test possible price slot loading truc ...
3707892.jpg
machine kompensuar shtypje RYOBI 3304HA
Very well maintained RYOBI 3304 HA offset printing machine in top condition -4 colors -Year of manufacture 2002 -approx. 18 mill pressure -Format: Max: 340 x 450mm / min: 90 x 100 mm -Plate format: 335 x 485 /-/ + 1 mm thickn ...
2441344.jpg
Heidelberg SM 74-5 Heidelberg Speedmaster 74-5
Heidelberg Speedmaster SM74-5-P3-H CLEANED and checked manufacturer: Heidelberg type: SM74-5-P3-H built: 1996 condition: very good machine number: 621881 site: D - Baden-Württemberg specifications: - format 52 x 74 mm - CP troni ...
3345231.jpg
CTP platesetter AGFA Xcalibur 45 S Elite
AGFA XCalibur year 2004 45 S elite Max size: 1030 x 800 with plate Manager Mxiop with Plateprocessor Stacker Printdrive and RIP Locaed Germany can be lakes in production / test and demonstration against price Freihaus possib ...
2252861.jpg
imagesetter Termal PRESSTEK DI 400
Termal CTP PRESSTEK Max: Exposure size 680 x 780 mm with RIP and software Year of manufacture 2002 Lv7v7 Shpallja është përkthyer automatikisht dhe disa gabime e përkthimit mund të ketë ndodhur.
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave