Profili i Dealer

HM Haumann Robotersysteme GmbH

HM Haumann Robotersysteme GmbH


Herr Martin Haumann

Parkstrasse 9/20
2362 Biedermannsdorf

Austri


numrin e telefonit Trego

Handel (An- und Verkauf) von gebrauchten Schweißroboteranlagen sowie MIG/MAG und WIG Schweißmaschinen. Ersatz-, Verschleißteile.Dienstleistungen.

Shko tek ofertat më të lartë › 

HM Haumann Robotersysteme GmbH është një tregtar i besuar
Ky tregtari është verifikuar me sukses dhe ai u dha vulën besimit Machineseeker


Çfarë është vula?

Vula Besimi Machineseeker jep blerësit aftësinë për të zbuluar nëse ata kanë për të bërë atë me një shitës besuar në një shikim.

Çfarë do të thotë kjo për blerësit?

Blerësit mund të kufizojnë rrethin e partnerëve të mundshëm të biznesit, pa kontrolle të gjera dhe kompanitë që e bëjnë favor dyqane të ndershme dhe të mira me probabilitet të lartë.
Sigurisht që të ndodhë gjithsesi gjatë dallimet e procesit të blerjes të opinionit. Machineseeker dhe Thorsten Muschler GmbH nuk është përgjegjës për shkeljet e aktiv Maschinensucher ose Machineseeker blerës apo shitës.

Më shumë informacion në lidhje me vulë

Ofertat tona të lartë
3643902.jpg
sistemi i saldimit me gurëz Fronius
-Power source (2 units): TransPuls synergic 5000 VR 1500 wire 4R/F++ robot -Extraction: Company AB Wrrx8 -Editing room Lxwxh: 21 m x 3 m x 1, 5 m -Portalabmasse Lxwxh: 4m x 6m x 8m -Anlagenabmass... më shumë »
3659149.jpg
Sistemi robot saldim Cloos K 03
1 cloos welding robot ROMAT 350 incl. control ROTROL II, teach pendant incl. cable ( V4) Connection cable between control unit and robot Bbi8ppwoqn Gasnozzle sensing, seam tracking, point editor ... më shumë »
3658163.jpg
Sistemi robot saldim Cloos
Cloos welding robot system consisting of: robot ROMAT 310 with control ROTROL II, gas nozzle sensing, seam tracking, pont editor Floor track system mit cross slide and vertical slide system; pathway 1... më shumë »
Dërgoni kërkesën për HM Haumann Robotersysteme GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail

hetim juaj*

Ju lutem përgjigje me anë të*ofron Machine
3643902.jpg
sistemi i saldimit me gurëz Fronius
-Power source (2 units): TransPuls synergic 5000 VR 1500 wire 4R/F++ robot -Extraction: Company AB -Editing room Lxwxh: 21 m x 3 m x 1, 5 m -Portalabmasse Lxwxh: 4m x 6m x 8m -Anlagenabmasse Lxwxh ...
3659149.jpg
Sistemi robot saldim Cloos K 03
1 cloos welding robot ROMAT 350 incl. control ROTROL II, teach pendant incl. cable ( V4) Connection cable between control unit and robot Gasnozzle sensing, seam tracking, point editor Pedastal for ...
3658163.jpg
Sistemi robot saldim Cloos
Cloos welding robot system consisting of: robot ROMAT 310 with control ROTROL II, gas nozzle sensing, seam tracking, pont editor Floor track system mit cross slide and vertical slide system; pathway 1 ...
3643894.jpg
makinë saldim Cloos MC 3 353
Welding machine MC 3 353 incl. wire feed, connection hose 3 m, Ground cable, power cable Plant maintenance and overhaul, BGAV examination. Beitrwhw 350 A 60% ED KVA power 15.9 Machine location B ...
3410373.jpg
Sistemi kompakt CS 50 Cloos CS 50
1 cloos welding robot qirox 350 incl. control unit, teach pendant incl. cable Connection cable between control unit and robot 5 m Gasnozzle sensing, seam tracking, point editor Pedastal for robot Dp ...
3539262.jpg
sistemi kompakt CS 30 Cloos CS 30
Qirox QRC 350 incl. welding robot control and programming handset with cable, connection cable robot control cabinet,. Ssu7b8 C stand Tactile sensor, arc seam searching, point Editor, Manax, CMTS ( ...
2426228.jpg
Sistemi udhë kat Cloos Qirox QRC 350 auf Bodenfahrbahn
System consisting of: 1 welding robot Qirox QRC 350 incl. Control V 9, handheld programming device, buffering 24 V, machine coupling PC Cabinet side, Flash drive 2 GB Gas nozzle sensor, arc seam sea ...
3000214.jpg
Sistemi robot saldim Cloos CS 20
"Ready to weld-" system with two stations Rotary incl. pivot and bearing per station. B92xfuw Robot QIROX QRC 350 incl. Control V 9 Base Gas nozzle sensor, arc seam searching, point Editor 2 stat ...
3269823.jpg
sistem kompakt CC 6 Cloos CC6
Cloos robot QRH 280, control V9 incl. connecting cables, teach pendant. gas nozzle sensing, seam tracking, Point Editor, pedestal for robot. welding machine Qineo Puls 450, wire feeder, torch MRW, tor ...
1846111.jpg
Sistemi robot saldim igm RT 330, K4
Robot RT 330 hanging on rotating boom control: K4 Rotary gallows RST 1500 (projection 1, 500 mm) Gas nozzle sensor, arc seam search Ljqo9 Welding equipment FRONIUS TPS 450 time synergic wire feed, ...
2571550.jpg
Sistemi robot saldim igm Drehgalgenanlage
compl., overhauled welding robot system incl. robot RT 280 on rotary gallow ( cantilever arm 1500 mm), teach pendant K2, 1 complete Robot mechanic for spare parts, gas nozzle sensing, seam tracking m ...
3145746.jpg
Sistemi robot saldim igm RT 330
Complete, reconditioned welding robot system including: Robot RT 330 hanging on a rotating boom (boom length 2000 mm), programming console 4,. Gas nozzle sensor, arc seam searching, Mech. Cleaning, ...
2690107.jpg
robot mekanik igm RT 280-6
Robot mechanic RT 280-6 for use of spare parts. Function test of Robot done but no Services. overhauled mechanics for Special Price on stock. ( Picture 2) Yo7sodo72 Price incl. transport
2571559.jpg
Sistemi robot saldim igm RR/RWV
Xmnqmfkvh compl., overhauled welding robot system incl. robot RT 280 or RT 330 on fixed gallow ( cantilever arm 1500 mm), teach pendant K2, 3 or 4 mech. torch cleaning, pressure amplifier, welding eq ...
Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .
Dëshironi të ndalni me të vërtetë historinë e bisedës?
po jo
×
Chat Maker Finder
emër E-mail Mesazhi juaj për Tregtarin
START CHAT ME DEALER
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti yt po shkruan
DËRGONI MESAZH
  Ju po bisedoni: 
  Personi juaj i kontaktit: 
  
Kontakti juaj duket të jetë joaktiv
Mbyllja e dritares së bisedave