Profili i Dealer

MSO GmbH - Maschinenhandel Schmidt GmbH nga Kirchhundem

MSO GmbH - Maschinenhandel Schmidt GmbH


Herr Otto-Richard Schmidt

Hubertusstraße 8
57399 Kirchhundem

Gjermani


numrin e telefonit Trego
Trego numrin e telefonit celular
Trego numrin e faksit


An und Verkauf von Werkzeugmaschinen - Roboter und Pressen aller Art.
Vom Anwender zum Kunden.

Lösungen aus einer Hand:

• Gebrauchtmaschinen

• Vermarktung

• Ankauf

• Gutachten

• Räumungen

• Verlagerung

Wir kaufen und verkaufen Maschinen mit Berufserfahrung.

Shko tek ofertat më të lartë › 

listat aktuale dhe promovime të veçanta
3851473.jpg
Makinë transferuese Rotatori Hydromat Pfiffner HS 12 CNC
më shumë »
4138923.jpg
Indeksimi rrotullues - Qendra e përpunimit MIKRON NRG 50
më shumë »
4138165.jpg
Makinë transferuese Rotatori Hydromat Pfiffner HB 45
më shumë »
Dërgoni kërkesën për MSO GmbH - Maschinenhandel Schmidt GmbH

kompani

emër*, Emri

Rruga dhe numri i shtëpisë

Kodi Postar & Town

telefon

faks

E-mail*

hetim juaj*

Përgjigju ju lutem nga*Provoni app Machineseeker tani!
app Machineseeker for iPhone dhe Android .