Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Melora Wood OY fund Mikkeli:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Maksim Hyppönen
Päämajankatu 6
50100 Mikkeli
Finlanda


Informacione të tjera ligjore

Melora Wood oy offers brand new and second hand woodworking machinery and parts. We can offer the woodworking equipment to fit any of your needs.
Our speciality is dismantle, installation, maintenance, manufacturing and repair of woodworking equipment. We install and adjust the machinery and manufacture equipment at location and time specified by the customer. We also consult sawmill employees regarding maintenance of the machinery.
+358406766268
melorawood.fi

klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linja e renditjes së tabelës
Linja e renditjes së tabelës Plansel

board sorting line Mw2zbs 31 pockets line in operation turned on the electric motors last summer ...

linja e heqjes VK16 Robus
linja e heqjes VK16 Robus

debarking line VK16 robus B3lkx9fhlt 3x2 pockets ...

linja e renditjes së regjistrave
linja e renditjes së regjistrave

log sorting line log table manipulator Brooks butt trim Kqljz2ot log measuring ruler 4x2 pockets ...

Dërgo kërkesë te Melora Wood OY:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Linja e renditjes së tabelës Plansel

board sorting line Mw2zbs 31 pockets line in operation turned on the electric motors last summer......


linja e heqjes VK16 Robus

debarking line VK16 robus B3lkx9fhlt 3x2 pockets......


linja e renditjes së regjistrave

log sorting line log table manipulator Brooks butt trim Kqljz2ot log measuring ruler 4x2 pockets......


Renditja e lëndës drusore të thatë në 42 xhepa

Sorting of dry lumber into 42 pockets P2wgz......


Thërrmues Heinola 90kw Heinola

Heinola crusher 90kw P2wkr......Linja e planifikimit Hydromat 23 Hydromat

the line is ready for work, it is possible to sell with the building Be0stzps......


Makinë briketuese ADELMANN BP650

Briquetting machine in the field of demolition B3nu8t8det......


makinë sharre për trungje të hollë HEWSAW R200

sawing machine for thin logs B3qodtgety electric motors 90kw-2, 75kw-2, 90kw-2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej