Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Czora Inox Style Katarzyna Dendera fund Opole:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Rafał Ratuszny
Energetyków 3
45-920 Opole
Polonia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kapuç saldimi Teka, filtër pluhuri, filtrim
Kapuç saldimi Teka, filtër pluhuri, filtrim TEKA Filtercube 4H

The Filtercube central filter unit with cartridge filters is the ideal solution for almost all problems in the field of fume and dust filtra ...

Sharrë rrethore MEP Cobra 352
Sharrë rrethore MEP Cobra 352 MEP COBRA 352 NC 5.0

Fully automatic circular sawing machine for aluminium COBRA 352 NC 5.0 for mitre cuts from 45° right to 45° left with 2 speeds 1700/3400 1/m ...

Printer industrial
Printer industrial Hitachi UX-B

The subject of sale is an industrial printer Hitachi UX B160W with a multifunction module Yukv3o The printer used sporadically, working in 1 ...

Dërgo kërkesë te Czora Inox Style Katarzyna Dendera:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Kapuç saldimi Teka, filtër pluhuri, filtrim TEKA Filtercube 4H

The Filtercube central filter unit with cartridge filters is the ideal solution for almost all problems in the field of fume and dust filtration. The fan on the clean side reduces ......


Sharrë rrethore MEP Cobra 352 MEP COBRA 352 NC 5.0

Fully automatic circular sawing machine for aluminium COBRA 352 NC 5.0 for mitre cuts from 45° right to 45° left with 2 speeds 1700/3400 1/min. MEP Turbo 2500 vacuum cleaner/chip e......


Printer industrial Hitachi UX-B

The subject of sale is an industrial printer Hitachi UX B160W with a multifunction module Yukv3o The printer used sporadically, working in 100% No signs of use Stainless steel body......


Makinë lakimi Thomann Thoman FK 60-2

Bending machine NC hydraulic 400V computer with software included the kit includes tools for the following profiles: Fx7lzu3qa - 42,4mm - RM100 - wall thickness 2 and 2,6mm - 42,4m......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej