Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

EPO

EPO fund Warszawa:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Paweł Urbański
Rosnaca 10
04-708 Warszawa
Polonia

Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish
pinjoll Hegla F-G I

The Hegla vacuum handling device Hubfix F-G I is used to lift, turn and transport individual panes and window elements. Own weight: 30 kg Payload: 220 kg Cawwybaru3 Number of suck......


Kabineti i ventilatorit për zonën e tharjes Cimme GBJ F07170

Fan cabinet for drying zone / glass washing machine Car98xs9o7 Length: approx. 1600mm Width: approx. 1310mm Height: approx. 2650mm......


Makinë për shtypje xhami Imprimo Litium 300UV LED

For sale 2020 Imprimo Lithium 300UV LED glass printer with very few operating hours from the first owner. B7en8c9e Maximum print size: 2000x3000mm, max. printing height: 150mm, max......


Një kornizë për xhami

Data: - Manufacturer: Somotec - Dimension: L 2200 x W 1200 mm - dead weight: 300 kg Vvhshfqd - Load capacity: 2000 kg - racks are sold without glass - 5 pieces available Price on......


pinjoll xhami Eurotech

Data: - Serial number: 00000276 - year of manufacture: 2019 - tiltable - load capacity: 500 kg - dead weight: 100 kg Vve3ms20 Price on request......


pirun karikues Hegla LG5.8BM

Data: - Type: LG5.8BM - Serial number: 1531912 - Max. Glass dimension: 6000 x 3210 mm - Year of manufacture: 2014 Cak7vvkjdu - Dead weight: 600 kg - Load capacity: 5800 kg - Max. ......


Vinç shtyllash Schmidt

Data: - Manufacturer: Schmidt Elektromaschinenbau - Year of manufacture: 2014 - Serial number: 325401/02 - Own weight 539 kg - Max. Load capacity: 1600 kg - Max. Support load: 220......


Sistemi i eleminimit të vajit dhe ujit Beko

Length: about 400mm Width: about 400mm Height: approx. 750mm Weight: 15kg Use in compressed air systems Usqhwshs......


Sistemi i eleminimit të vajit dhe ujit Beko

Length: about 400mm Caj00ylskx Width: about 400mm Height: approx. 750mm Weight: 15kg Use in compressed air systems......


Tavolinë pune, pneumatike, burrë. i përkulshëm Löffler

Length: 3020mm Width: 1520mm Height: 1000mm Qi8rh Weight: about 250kg Pneumatic Manually tiltable with felt covering......


Linja e prodhimit të xhamit të sigurisë të laminuar me autoklavë BOTTERO flex lami line

Construction Year: 2015 Max size: 2600 x 5000 mm Min size: 200 x 400 mm glass thickness: 3 - 15 mm glass laminated: 6 - 95 mm Glass types: Float, LowE,......


rafte xhami

Glass racks used Width : 2.300 mm Height : 2,100 mm Depth : 4,100 mm (7,500 mm in open position) Cai9oskv82......


furra horizontale e kalitjes së xhamit EFCO GLAS TEMPERER 1500 x 3000 mm

horizontal glass temperng furnace for max. glass sizes 1500 x 3000 mm glass thikness : 4 - 25 mm voltage : 400 V 50 Hz 13 zones max. temperature : 750 °C Qcnqxsyd power ......


Muri i ndriçimit celular

Length: 2250mm Width: 960mm Pcsjcj7h Height: 2150mm Weight: about 150kg Intended use: Glass quality control in insulating glass processing. Etc.......


Tabela e përpunimit të filizave Hegla GMT

Rung Processing Table, manufacturer Hegla, type GMT Cldo99la......


Furrë për shkrirjen e xhamit Czech Republic BVD 6.1-250/PS

For sale a glass melting oven. All functions works - in perfect working condition. Model: BVD 6.1-250/PS Manufacturer: Czech Republic, BVD PECE spol.s.r.o. Length:2100 Width:1200 ......


#2 Xhami për panele diellore

Glass: 2mm ARC cover glass GMB solar glass 1200 x 600mm, approx. a 200 pieces, (number of pieces of glass per frame may vary). B9owvktsnu Rack: A-frame 13 available - Price rac......


#3 Xhami për panele diellore

Glass: B9owuoabrr 1200 x 600 mm, Pilkington Weiherh. 2,95 mm, corner, approx. a 153-200 pieces, (number of pieces of glass per frame can vary) frame: yellow, 40 frames available ......


#4 Xhami për panele diellore

Glass: 1200 x 600 mm, 3.2 mm ARC cover glass GMB solar glass, approx. a 150 pcs, (numbers of glasses per rack may vary). A-frame: yellow, 70 frames available - price frame + gla......


Makinë me rërë MHG Glasmaster

Data: - Manufacturer: MHG Strahlanlagen GmbH - Type: Glasmaster 1500 – 1703 2,2 -G- RAL 5018 - Serial number: 2457/12/97 - Max. Glass thickness: 70 mm - Dimension: L 6200 x W 2500......


kuti klimatike HOAF

Data: - Fully functional - Dimension: W 3400 x D 1180 x H 3450 mm - Only has been used for 2 years - Max. 3 Rolls with 2500 mm width - Drying machine on top B9ovuibb8f - Air condi......


Makinë larëse qelqi Triulzi VOT SP30 1600-422

Data: - Type: VOT SP30 1600-422 - Serial number: D00 20102 - Year of construction: 2009 - Working height: 1600 mm open top - Glass thickness: 2 – 30 mm - Min. Glass dimension: 300......


makinë shpuese xhami Bavelloni VT1250

Data: Cej7edrw - Weight: 1000 Kg - Diameter: 3 – 220 mm - Glass thickness: 2 – 30 mm - In very good condition - Ready for immediate use - With laser - With water tub and pump - O......


Makinë lustruese okulistike SATISLOH Auto-Flex

There are three identical polishing machines available, connected load: 4kVA, length: 1700mm, width: 1300mm, height: 1800mm, weight: 800kg, the controls are defective and need over......


Linja e kalitjes së xhamit Tamglass HTF-1730 C-10-L

Tamglass Model HTF 130 Toughening Furnace New 1999 Can be seen working UK Iqfnmsjl8......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej