Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Windschiegl Maschinenbau GmbH fund Windischeschenbach:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martin Höck
Am Bohrturm 1
92670 Windischeschenbach
Gjermani
Bayern


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makine frezimi
Makine frezimi Mazak AJV 32/404

Milling machine in very good condition. Travels: X: 1,000mm Y: 700mm Fx7uxyfi8 Z: 460mm 30-fold tool changer CAD / CAM connection ...

Dërgo kërkesë te Windschiegl Maschinenbau GmbH:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makine frezimi Mazak AJV 32/404

Milling machine in very good condition. Travels: X: 1,000mm Y: 700mm Fx7uxyfi8 Z: 460mm 30-fold tool changer CAD / CAM connection......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej