Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
GM-Automatisierungstechnik fund Wiedergeltingen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Gerd Maier
Am Hungerbach 3A
86879 Wiedergeltingen
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

Inhaber / Einzelunternehmen:
Gerd Maier
Anschrift:
Am Hungerbach 3A
86879 Wiedergeltingen

Umsatzsteueridentifikationsnummer / VAT-Nr.
DE340037720

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
TERADYNE ICT Z1888-2
TERADYNE ICT Z1888-2 TERADYNE Z1888-2

ICT Teradyne Typ: Z1888-2 P3cz7 P/N: 049-408-02 Voltage 120V AC Transformer 230 V AC --> 120 V AC included Tester works well til end of ...

Ngarkues linjash NUTEK Multi Magazine M-Size
Ngarkues linjash NUTEK Multi Magazine M-Size NUTEK NTM110L

NUTEK Multi magazine line loader M-Size Zdhgzjvf NTM110L runs perfect till end of production collection only ...

testues i tensionit të lartë
testues i tensionit të lartë Schleich GLP2-ce

High voltage tester Ca2qz700r0 Schleich GLP2-ce Device comes from the dismantling of an automatic production line and is in very good cond ...

Dërgo kërkesë te GM-Automatisierungstechnik:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
TERADYNE ICT Z1888-2 TERADYNE Z1888-2

ICT Teradyne Typ: Z1888-2 P3cz7 P/N: 049-408-02 Voltage 120V AC Transformer 230 V AC --> 120 V AC included Tester works well til end of production International shipping on re......


Ngarkues linjash NUTEK Multi Magazine M-Size NUTEK NTM110L

NUTEK Multi magazine line loader M-Size Zdhgzjvf NTM110L runs perfect till end of production collection only......


testues i tensionit të lartë Schleich GLP2-ce

High voltage tester Ca2qz700r0 Schleich GLP2-ce Device comes from the dismantling of an automatic production line and is in very good condition. Cunstruction Year Juli 2018 Orig......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej