Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
REMAPU S.L. fund Quart de Poblet:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Antonio Cornejo
Carrer del Mig nº 24, Bajo Industrial
46930 Quart de Poblet
Spanja


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
THARES ROTARI VIBRATION VSA-200
THARES ROTARI VIBRATION VSA-200 SIDASA VSA-200

Rotary Corn Dryer SIDASA VSA-200 of 2Kw with two drying speeds, although with the first one is more than enough, it also has thermal quilted ...

VIBRATOR LUFRUES RROTARI VTA-670,6KW
VIBRATOR LUFRUES RROTARI VTA-670,6KW SIDASA VTA-670,6KW

Vibro Polishing Rotary Polishing SIDASA VTA-670 of 6Kw of two speeds of 1400mm of Diameter 950mm of Height and channel of work with 420mm, t ...

Dërgo kërkesë te REMAPU S.L.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
THARES ROTARI VIBRATION VSA-200 SIDASA VSA-200

Rotary Corn Dryer SIDASA VSA-200 of 2Kw with two drying speeds, although with the first one is more than enough, it also has thermal quilted cover to avoid heat loss, special to cl......


VIBRATOR LUFRUES RROTARI VTA-670,6KW SIDASA VTA-670,6KW

Vibro Polishing Rotary Polishing SIDASA VTA-670 of 6Kw of two speeds of 1400mm of Diameter 950mm of Height and channel of work with 420mm, the machine this without vulcanizing and ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej