Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
S.M.H. Gmelin + Co. GmbH fund Reutlingen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Ralf Hailfinger
Lembergstr. 19
72766 Reutlingen
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
impiant bluarjeje dhe përzierjeje
impiant bluarjeje dhe përzierjeje SMH Gmelin FD 3011

Year of construction: 03/2012 Operating hours: 1250 (02/20/2022) Drive motor make: DEUTZ Drive motor type: TCD2013L062V Driv ...

Dërgo kërkesë te S.M.H. Gmelin + Co. GmbH:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
impiant bluarjeje dhe përzierjeje SMH Gmelin FD 3011

Year of construction: 03/2012 Operating hours: 1250 (02/20/2022) Drive motor make: DEUTZ Drive motor type: TCD2013L062V Drive motor power: 194 (264 hp) Mixer ca......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej