Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Pielhau Metallverarbeitung GmbH fund Lüdenscheid:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Franz Pielhau
Gielster Stück 7
58513 Lüdenscheid
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makina bluarëse MS Machining Systems
Makina bluarëse MS Machining Systems M.S. Machining Systems HMC-25DUP

A milling machine from M.S. Machining Systems is sold. The machine is in top condition. Extras: Spindle cooling/coolant device . Yukrzg Tra ...

Dërgo kërkesë te Pielhau Metallverarbeitung GmbH:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makina bluarëse MS Machining Systems M.S. Machining Systems HMC-25DUP

A milling machine from M.S. Machining Systems is sold. The machine is in top condition. Extras: Spindle cooling/coolant device . Yukrzg Travel : X1832mm Y611mm Z611mm A611mm B611m......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej