Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
VEM TOOLS SA fund Buttes:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr ANTONY ETIENNE
Ch. des Grands-Clos, 39
2115 Buttes
Zvicra


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
ANCA FASTGRIND MG7 - 7 AXIS
ANCA FASTGRIND MG7 - 7 AXIS ANCA FASTGRIND MG7

TECHNICAL DATA CNC SYSTEM : ANCA SYSTEM 32 Hard Disc : 1.4 Gig Floppy Disc : 1.44Mbyte 3 1/2" Ram : 16 Mbyte Display : 14* Industrial VGA C ...

Dërgo kërkesë te VEM TOOLS SA:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
ANCA FASTGRIND MG7 - 7 AXIS ANCA FASTGRIND MG7

TECHNICAL DATA CNC SYSTEM : ANCA SYSTEM 32 Hard Disc : 1.4 Gig Floppy Disc : 1.44Mbyte 3 1/2" Ram : 16 Mbyte Display : 14* Industrial VGA Colour Processor : Intel 486 DX4 100 Mode......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej