Albanian
German (Gjermani) German (Austria) German (Zvicra) English (Shtetet e Bashkuara të Amerikës) English (Mbretëria e Bashkuar) French (Francës) French (Belgjika) Spanish (Spanja) Spanish (Meksika) Italian (Italia) Dutch (Holanda) Polish (Polonia) Russian (Federata Ruse) Belarusian (Bjellorusi (Bjellorusi)) Ukrainian (Ukraina) Estonian (Estland (Reval)) Turkish (Turqia) English (Zelanda e Re) English (Irlanda) Czech (Republika Çeke) Danish (Danimarka) Finnish (Finlanda) Swedish (Suedia) Norwegian Bokmål (Norvegjia) Maltese (Maltë) Greek (Greqia) Lithuanian (Lituania) Latvian (Letonia) Icelandic (Islanda) Portuguese (Portugalia) Portuguese (Brazil) Spanish (Venezuela) Spanish (Argjentina) Hungarian (Hungaria) Slovak (Sllovakia) Romanian (Rumania) Romanian (Moldavia) Slovenian (Sllovenia) Serbian (Serbia) Serbian (Mali i Zi) Albanian (Shqipëria) Croatian (Kroacia) Bulgarian (Bullgaria) Macedonian (Maqedonia) Bosnian (Bosnje dhe Hercegovinë) Hebrew (Izraelit) Arabic (Egjipti) Hindi (India) English (India) Indonesian (Indonezia) Korean (Korea e jugut) Japanese (Japonia) Thai (Tajlandë) Malay (Malajzia) Vietnamese (Vietnami) Chinese (Kina) Chinese (Tajvani) Persian (Irani) Bengali (Bangladeshi) Pashto (Afganistan)
Manta CWS fund / Kaunas:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Zoti Tadas Gruodys
Erdves str. 78
52114 / Kaunas
Lituania


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Larje Automatike
Larje Automatike Ferwash Leonardo

Used automatic car wash FerwashLEONARDO for sale. Jiejvmr The car wash is dismantled and ready for transportation to the customer's locatio ...

Larje makinash pa prekje
Larje makinash pa prekje Washworld Razor

Touchless automatic car wash Production: 2015 Washing cycles: 54000 Very good condition Technical support for installation is available C ...

Lavazh automatik pa prekje
Lavazh automatik pa prekje Leisuwash DG

Your chance to own the incredible water jet Washing Power! Condition: Gcv2wyv78 New. The equipment was installed, tested, disassembled and ...

Dërgo kërkesë te Manta CWS:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Larje Automatike Ferwash Leonardo

Used automatic car wash FerwashLEONARDO for sale. Jiejvmr The car wash is dismantled and ready for transportation to the customer's location Made in Italy. Year of production: 20......


Larje makinash pa prekje Washworld Razor

Touchless automatic car wash Production: 2015 Washing cycles: 54000 Very good condition Technical support for installation is available Custom washing programs Stainless steel r......


Lavazh automatik pa prekje Leisuwash DG

Your chance to own the incredible water jet Washing Power! Condition: Gcv2wyv78 New. The equipment was installed, tested, disassembled and currently ready for shipment. Standard......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej