Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Ghemar srl fund Cavallermaggiore:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Filippo Tealdi
Via Luigi Einaudi 6
12030 Cavallermaggiore
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Kaldaja me gaz për ngrohje 2.58 MW
Kaldaja me gaz për ngrohje 2.58 MW IVAR SUPERAC 2580 AR

Heating Gas boiler high efficiency Manifacturer: IVAR Type: SUPERAC 2580 AR Year of costruction: 2010 Nominal capacity: 2580 Kw Water conte ...

Dërgo kërkesë te Ghemar srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Kaldaja me gaz për ngrohje 2.58 MW IVAR SUPERAC 2580 AR

Heating Gas boiler high efficiency Manifacturer: IVAR Type: SUPERAC 2580 AR Year of costruction: 2010 Nominal capacity: 2580 Kw Water contents: 3155 lt Gvwk3nlb Equipped with gas ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej