Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lorman srl fund Spino D'adda Cremona:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Gloria Rossi
Via Alessandro Manzoni, 2
26016 Spino D'adda Cremona
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
10 makineri me injeksion NB 210 Ton
10 makineri me injeksion NB 210 Ton Negri Bossi NB

10 Negri Bossi 210 Ton injection molding machines, like new, built in 1996, worked only 6 months, 2000 hours, screw 52 mm, injection volume ...

Dërgo kërkesë te Lorman srl:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
10 makineri me injeksion NB 210 Ton Negri Bossi NB

10 Negri Bossi 210 Ton injection molding machines, like new, built in 1996, worked only 6 months, 2000 hours, screw 52 mm, injection volume 637 cm3, effective injection capacity PS......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej