Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Lorman srl fund Spino D'adda Cremona:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Gloria Rossi
Via Alessandro Manzoni, 2
26016 Spino D'adda Cremona
Italia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
10 makineri me injeksion NB 210 Ton
10 makineri me injeksion NB 210 Ton Negri Bossi NB

10 Negri Bossi 210 Ton injection molding machines, like new, built in 1996, worked only 6 months, 2000 hours, screw 52 mm, injection volume ...

Makinë për derdhje me injeksion Italtech 5500 Ton
Makinë për derdhje me injeksion Italtech 5500 Ton Italtech MSK 5500/2x28800

Italtech 5500 Tons injection molding machine, overhauled in 2015, changed with new motor, inverter, PLC, and screw chamber, screw diameter 2 ...

makineri per derdhje me injeksion Negri Bossi 210 Ton
makineri per derdhje me injeksion Negri Bossi 210 Ton Negri Bossi NB 210

Negri Bossi 210 Ton injection molding machine, year of construction 1998, screw 52 mm, injection volume 637 cm3, effective injection capacit ...

Dërgo kërkesë te Lorman srl:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
10 makineri me injeksion NB 210 Ton Negri Bossi NB

10 Negri Bossi 210 Ton injection molding machines, like new, built in 1996, worked only 6 months, 2000 hours, screw 52 mm, injection volume 637 cm3, effective injection capacity PS......


Makinë për derdhje me injeksion Italtech 5500 Ton Italtech MSK 5500/2x28800

Italtech 5500 Tons injection molding machine, overhauled in 2015, changed with new motor, inverter, PLC, and screw chamber, screw diameter 220 mm, injection volume 66904 cm3, polys......


makineri per derdhje me injeksion Negri Bossi 210 Ton Negri Bossi NB 210

Negri Bossi 210 Ton injection molding machine, year of construction 1998, screw 52 mm, injection volume 637 cm3, effective injection capacity PS 600 gr, plasticizing capacity PS 15......


Presat për injeksion Sandreto Micro Sandretto Sandretto Micro

4 Sandretto Micro injection presses; 2 presses 30 Ton year 1998, 1 press 50 ton, year 2002, 1 press 65 Ton, year 2000. D2jlerf......


TRIA mulli MOD. BM 5030 VITI 2020 TRIA BM 5030 COD.833217247

TRIA MILL, FOR PLASTICS, NEW, MOD. BM 5030, YEAR 2020, COD. 833217247 B92n0tq3p2......


Makinë për derdhje me injeksion Negri Bossi 62 Ton NB Negri Bossi NB 62

Injection molding machine Negri Bossi, 62 Tons, model NB, year 1996 S0lfente......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej