Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
glass IMT Handels GmbH fund St.Valentin:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Bernhard Scheidl
Gutenhofen 4
4300 St.Valentin
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Eco Star 250
Eco Star 250 Reinhardt-Technik Polysulfid (PS)

Two-component adhesive system Bxxsh7ja ...

ngrirës
ngrirës Lisec KHB-45

Fridge and Heatbox for 2 component-sealing material as (PU/SI) P90lpf ...

Mbushës manual tharës
Mbushës manual tharës Lisec A4AL

manual dessicant filler, working by compressed air 6 bar Ghvvyldeg ...

Dërgo kërkesë te glass IMT Handels GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Eco Star 250 Reinhardt-Technik Polysulfid (PS)

Two-component adhesive system Bxxsh7ja......


ngrirës Lisec KHB-45

Fridge and Heatbox for 2 component-sealing material as (PU/SI) P90lpf......


Mbushës manual tharës Lisec A4AL

manual dessicant filler, working by compressed air 6 bar Ghvvyldeg......


Pllakë rrotulluese TSI Versiegelungstisch

manual sealing table operated by foot pedal (90°/360°) Ghv8wol7e......


Pajisja manuale e mbushjes së gazit DCL ARFAN KS

manual gass filling device for 2 IGU simultaneously B3z8owop39......


Prerje Lisec (xhami notues dhe i laminuar) Lisec ATH-D, ESL-RS, VB, BTS

Line consists of: - double-side fixed loader LISEC ATH-37/33D (4 positions) - float- and low-E glass cutting table LISEC ESL-RS 37/33 - laminated glass cutting bridge LISEC VB-33, ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej