Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Dominik Schrader fund Natzungen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Dominik Schrader
Industriegebiet 3
34434 Natzungen
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Peshorja industriale
Peshorja industriale Waagenet Xtrem-XBengal 1512-1.5T und K3-F1-60

ISOCAL certificate from 601 kg to 1.5 t USB cable Direct K Painted steel wall bracket with ABS shield ISOCAL certificate from 31 kg to 300 k ...

Sleevemaschiene
Sleevemaschiene Sleeve technology Steam Tunnel HSS3000 SA

Including conveyor and main control cabinet and Steam tube with 2x DN 25 flange Hmq8gnz ...

Tavë qumështi me trazues dhe mekanizëm ftohës
Tavë qumështi me trazues dhe mekanizëm ftohës Risto KRAis-4to0 0Milchwanne MPV 500 - 532

4 milking - complete with cooling unit B3eswehsku 380V / 400V (3-phase) ...

Dërgo kërkesë te Dominik Schrader:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Peshorja industriale Waagenet Xtrem-XBengal 1512-1.5T und K3-F1-60

ISOCAL certificate from 601 kg to 1.5 t USB cable Direct K Painted steel wall bracket with ABS shield ISOCAL certificate from 31 kg to 300 kg USB cable Direct K Painted steel wall ......


Sleevemaschiene Sleeve technology Steam Tunnel HSS3000 SA

Including conveyor and main control cabinet and Steam tube with 2x DN 25 flange Hmq8gnz......


Tavë qumështi me trazues dhe mekanizëm ftohës Risto KRAis-4to0 0Milchwanne MPV 500 - 532

4 milking - complete with cooling unit B3eswehsku 380V / 400V (3-phase)......


Stacioni i pompës IBC B200 Ex PURE Lutz Tri-Clamp DN 32, Rotor ETFE, Dichtungen

Motor MA II 3 / 460W 230V AC/50 Hz, o.Usp Pumping station B200 Ex PURE, Niro 41-R GLRD, horizo Tri-Clamp DN 32, rotor ETFE, seals FPM Connection piece with connection thread DN 50 ......


Pompë ushqimore OMVE Pump kit

conveys liquid food at various pressure levels. B3etbyfnx2......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej