Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Kleendox fund Milano:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Amir Gerges
Via Giulio Belinzaghi 11
20159 Milano
Italia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për pastrimin e dyshemesë
Makinë për pastrimin e dyshemesë COMAC C100B

Comac 100B scrubber dryer, with solution tank of 265 litres and a working width of 100 cm. The machine sold as in the photo, without batteri ...

Dërgo kërkesë te Kleendox :
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Makinë për pastrimin e dyshemesë COMAC C100B

Comac 100B scrubber dryer, with solution tank of 265 litres and a working width of 100 cm. The machine sold as in the photo, without batteries and charger (available on request). T......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej