Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SAMAGRAF, s.r.o. fund Vajnory:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marián Sabo
Tomanová 108/A
83107 Vajnory
Sllovakia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prodhuesi i broshurave Duplo 4000
Prodhuesi i broshurave Duplo 4000 Duplo International Duplo 4000

Single towered full automatic booklet maker. Duplo DC 10/60 stacking tower: Number of positions on the tower: 10 Feed system: vacuum Paper ...

Paper Jogger
Paper Jogger Polar Mohr Polar RAB5

Polar RAB5 jogger C3qyj7yo Year: 1997 Air removal rollers Format 115x90 cm ...

Dërgo kërkesë te SAMAGRAF, s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Prodhuesi i broshurave Duplo 4000 Duplo International Duplo 4000

Single towered full automatic booklet maker. Duplo DC 10/60 stacking tower: Number of positions on the tower: 10 Feed system: vacuum Paper loading capacity: 65 mm Min. paper size:......


Paper Jogger Polar Mohr Polar RAB5

Polar RAB5 jogger C3qyj7yo Year: 1997 Air removal rollers Format 115x90 cm......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej