Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
A.T.S. fund NEUILLY SUR SEINE:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Jean-Yves Surteauville
144 AVENUE CHARLES DE GAULLE
92200 NEUILLY SUR SEINE
Francës


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
80 KONTENERA IBC INOX 1000 LITRA
80 KONTENERA IBC INOX 1000 LITRA GALLAY INOX 304 l 1000 LITRES

80 CONTAINERS TYPE I.B.C. USEFUL CAPACITY OF 1000 LITERS STAINLESS STEEL CONSTRUCTION 304 L STACKABLE MANHOLE ON THE DOME DIAMETER 500 MM. W ...

Dërgo kërkesë te A.T.S.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
80 KONTENERA IBC INOX 1000 LITRA GALLAY INOX 304 l 1000 LITRES

80 CONTAINERS TYPE I.B.C. USEFUL CAPACITY OF 1000 LITERS STAINLESS STEEL CONSTRUCTION 304 L STACKABLE MANHOLE ON THE DOME DIAMETER 500 MM. WITH SEAL B3cfrtmklz DRAIN VALVE DN 50 OU......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej