Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ITAFABER fund Venaria Reale:

Vendita e assistenza macchinari per fabbri e Carpenterie in ferro.

Herr Riccardo Bastillo
Bellucco, 44
10078 Venaria Reale
Italia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER 3015G

Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000 × 1500 mm. Laser source power 1500 Watts - 1.5 KW Maximum cutting thickness on carbo ...

Makinë prerëse lazer me fibra - 3000 Watt.
Makinë prerëse lazer me fibra - 3000 Watt.

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000×1500 mm. Laser source power 3000 Watts - 3 KW Maximum cutting thickness on ...

Prerje me lazer me fibra + prerje tubash - 3000W
Prerje me lazer me fibra + prerje tubash - 3000W

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000×1500 mm. Laser source power 3000 Watts - 3 KW Pipe and beam cutting Length ...

Dërgo kërkesë te ITAFABER:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER 3015G

Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000 × 1500 mm. Laser source power 1500 Watts - 1.5 KW Maximum cutting thickness on carbon steel: 16 mm. Maximum cutting thickne......


Makinë prerëse lazer me fibra - 3000 Watt.

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000×1500 mm. Laser source power 3000 Watts - 3 KW Maximum cutting thickness on carbon steel: 20 mm. Maximum cutting th......


Prerje me lazer me fibra + prerje tubash - 3000W

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000×1500 mm. Laser source power 3000 Watts - 3 KW Pipe and beam cutting Length 6000 mm. grip from 20 to 200 mm. Maximu......


Prerje me laser 3000W - 3000x1500

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet metal format size 3000×1500 mm. Double table with automatic change. Cabinet. Laser source power 3000 Watts - 3 KW Cp8ony3i M......


Prerje me lazer 6000W - 3000x1500

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet metal size: 3000×1500 mm. Double table with automatic change. Cabinet. Laser source power: 6000 Watts - 6 KW. Maximum cuttin......


Prerje me lazer 3000W + prerje tubi

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet metal format size 3000×1500 mm. Double table with automatic change. Fq8kdqr Cutting tube and beam Length 6000 mm. grip from ......


Prerje me laser + prerje tubash - 6000W

Description: Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000×1500 mm. Double table with automatic change. Booth. Cutting tube and beam length 6000 mm. grip from 20 to 200 mm. ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej