Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ITAFABER fund Venaria Reale:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Riccardo Bastillo
Bellucco, 44
10078 Venaria Reale
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER Made in China 3015G

Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000 × 1500 mm. Laser source power 1500 Watts - 1.5 KW Maximum cutting thickness on carbo ...

Dërgo kërkesë te ITAFABER:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
3000 × 1500 - 1500 WATT MASK PRERJE ME LAZER Made in China 3015G

Fiber laser cutting machine. Maximum sheet size 3000 × 1500 mm. Laser source power 1500 Watts - 1.5 KW Maximum cutting thickness on carbon steel: 16 mm. Maximum cutting thickne......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej