Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Dooley Quarrying Solutions fund Knockbarron:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Kevin Dooley
Kinnitty, Co. Offaly
R42VW52 Knockbarron
Irlanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
3 Impianti i shqyrtimit të kuvertës
3 Impianti i shqyrtimit të kuvertës Terex Finlay 694+

2010 Terex Finlay 694+ Machine is in very Good condition ,a little rust around engine doors but over all machine is straight and clean 3 de ...

Thërrmues Primar i Nofullës
Thërrmues Primar i Nofullës Tesabb 800i

Tesabb 800i Jaw crusher year 2017 current hrs 6800 Pre screen B3cgsv802i Side belt magnet Over all condition 8/10 ...

2 Ekrani i skalimit të kuvertës
2 Ekrani i skalimit të kuvertës Metso ST 2.4

Metso ST2.4 2 deck scalping screen Macine is like new 2019 Cat c4.4 2500 hrs Frng9np7s All belts are good Overall machine condition 9/10 ...

Dërgo kërkesë te Dooley Quarrying Solutions:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
3 Impianti i shqyrtimit të kuvertës Terex Finlay 694+

2010 Terex Finlay 694+ Machine is in very Good condition ,a little rust around engine doors but over all machine is straight and clean 3 deck screening plant No Grid All betls ar......


Thërrmues Primar i Nofullës Tesabb 800i

Tesabb 800i Jaw crusher year 2017 current hrs 6800 Pre screen B3cgsv802i Side belt magnet Over all condition 8/10......


2 Ekrani i skalimit të kuvertës Metso ST 2.4

Metso ST2.4 2 deck scalping screen Macine is like new 2019 Cat c4.4 2500 hrs Frng9np7s All belts are good Overall machine condition 9/10......


Thërrmues koni Kleemann MC09

2021 Kleemann MC09 EVO Cone crusher KX200 (950mm size) Standard course manganese Scania DC9 engine Tier3 Gdrghswd 946hrs on 10-1-2022 Small hopper extensions for loading with shov......


Ekrani Scalper Powerscreen Warrior 1200

Powerscreen Warrior 1200 Year 2019 Fwsk73upu 950 hrs 12x4 scalping screen......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej