Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
RoBoTec PTC GmbH fund Bremen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Stephan von Rundstedt
Butendieker Landstraße 49A
28357 Bremen
Gjermani


Informacione të tjera ligjore

RoBoTec PTC GmbH

Butendieker Landstraße 49A
D-28357 Bremen

Tel: +49 (0)421.278 68-0
Fax: +49 (0)421.278 68-55

Geschäftsführender Gesellschafter: Stephan von Rundstedt
Handelsregister Bremen HRB 34219
Umsatzsteueridentifikationsnummer: DE323297038

Zbuloni më shumë makina të përdorura

Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Tifozët Ziehl Abegg 30 copë
Tifozët Ziehl Abegg 30 copë Ziehl Abegg IA0627 VIL

Price per piece! B3cb8ivjdw These 400 V fans were originally used in a Danish greenhouse company in ceiling air coolers for greenhouse cooli ...

Dërgo kërkesë te RoBoTec PTC GmbH:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Tifozët Ziehl Abegg 30 copë Ziehl Abegg IA0627 VIL

Price per piece! B3cb8ivjdw These 400 V fans were originally used in a Danish greenhouse company in ceiling air coolers for greenhouse cooling. As the energy costs increased so muc......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej