Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
MY STAPLER - MARCEL TSCHEPPE fund - Feldkirchen bei Graz:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Marcel TSCHEPPE
Eduard Ast Straße 9 , Tor051/46
8071 - Feldkirchen bei Graz
Austria


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Linde H60 - gjendje te mire - nafte - 6ton
Linde H60 - gjendje te mire - nafte - 6ton LINDE H60

Linde H60 - Very good condition New refurbished - new tires - repainted - service etc. 6cylinder Deutz engine - Starts perfectly 6 tons lift ...

Jungheinrich EJC 110, BJ 2016
Jungheinrich EJC 110, BJ 2016 Jungheinrich EJC110

Immediately available and ready for use. Overall height 159cm Lifting height 250cm Lifting capacity 1000KG B90a2fbxa7 Year of manufacture 20 ...

Jungheinrich DFG 425 - Triplex
Jungheinrich DFG 425 - Triplex Jungheinrich DFG425

Jungheinrich DFG 425 - condition very good about 7000 operating hours first paint - very nice condition - hardly any traces of use tires a ...

Dërgo kërkesë te MY STAPLER - MARCEL TSCHEPPE:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Linde H60 - gjendje te mire - nafte - 6ton LINDE H60

Linde H60 - Very good condition New refurbished - new tires - repainted - service etc. 6cylinder Deutz engine - Starts perfectly 6 tons lifting capacity Lifting height 5,8M Headroo......


Jungheinrich EJC 110, BJ 2016 Jungheinrich EJC110

Immediately available and ready for use. Overall height 159cm Lifting height 250cm Lifting capacity 1000KG B90a2fbxa7 Year of manufacture 2016 Duplex mast Incl built-in charger Wri......


Jungheinrich DFG 425 - Triplex Jungheinrich DFG425

Jungheinrich DFG 425 - condition very good about 7000 operating hours first paint - very nice condition - hardly any traces of use tires as good as new Cbyb2ht3np immediately rea......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej