Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Aps Nova sp. z o.o. sp. k. fund Poznań:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Mateusz Kania
Wołczyńska 18
60-003 Poznań
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Printer UV Oce Arizona 360 XT + ROLL
Printer UV Oce Arizona 360 XT + ROLL Canon Oce Arizona 360 xt

OCE Arizona 360XT UV printer with a 250cm x 300cm work table + 200cm roll. The machine in continuous use since 2012, purchased from Canon Po ...

Dërgo kërkesë te Aps Nova sp. z o.o. sp. k. :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Printer UV Oce Arizona 360 XT + ROLL Canon Oce Arizona 360 xt

OCE Arizona 360XT UV printer with a 250cm x 300cm work table + 200cm roll. The machine in continuous use since 2012, purchased from Canon Poland in 2011 - regularly serviced. To wa......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej