Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Privat fund VELBERT:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr BODO KRAHWINKEL
Friederichstr.68
42551 VELBERT
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Shtypni
Shtypni HELMERDING PRESSE 95 TONNEN HYDRAULISCH

PRESS WAS INSPECTED FOR SAFETY IN 2019. B28hfxjxpy MACHINE IN A VERY GOOD CONDITION AND WORKING if you have any questions please ß176 999832 ...

Dërgo kërkesë te Privat:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Shtypni HELMERDING PRESSE 95 TONNEN HYDRAULISCH

PRESS WAS INSPECTED FOR SAFETY IN 2019. B28hfxjxpy MACHINE IN A VERY GOOD CONDITION AND WORKING if you have any questions please ß176 99983272 MFG......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej