Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
RobWelding fund Dodewaard:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Martijn Hubers
Edisonring 12
6669 NB Dodewaard
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Roboti saldues ABB
Roboti saldues ABB ABB / Morotech Flexarc Cell IRB2400L + IRBP-R250

Used ABB Flex Arc Cell Xvg9fxvz ABB IRB2400L with IRBP-R250 Clamping distance 1600 x 1000mm 250kg TPS4000 welding source including cleaning ...

Dërgo kërkesë te RobWelding:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Roboti saldues ABB ABB / Morotech Flexarc Cell IRB2400L + IRBP-R250

Used ABB Flex Arc Cell Xvg9fxvz ABB IRB2400L with IRBP-R250 Clamping distance 1600 x 1000mm 250kg TPS4000 welding source including cleaning station and bulls-eye. Worked before dis......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej