Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Compensa fund Wien:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Gernot Bauer
Alberichgasse 2
1150 Wien
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pajisja për matjen e konturit dhe vrazhdësisë
Pajisja për matjen e konturit dhe vrazhdësisë Taylor Hobson Form Talysurf Intra

1mm vertical range / 16nm resolution Delivers form (contour) as well as surface finish measurement capability for precision metal forming an ...

Dërgo kërkesë te Compensa :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pajisja për matjen e konturit dhe vrazhdësisë Taylor Hobson Form Talysurf Intra

1mm vertical range / 16nm resolution Delivers form (contour) as well as surface finish measurement capability for precision metal forming and other applications. • 50mm horizontal ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej