Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Gipako fund Maišiagala, Vilniaus r. :

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Arturas Aidukevičius
Kiemelių g. 18B
14240 Maišiagala, Vilniaus r.
Lituania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Martini M05CV
Martini M05CV Martini Italija Sachet

Continuous cycle vertical packaging machine Martini M05CV Italy I3gzjmj ...

Dërgo kërkesë te Gipako:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Martini M05CV Martini Italija Sachet

Continuous cycle vertical packaging machine Martini M05CV Italy I3gzjmj......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej