Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SPC-OBRABIARKI fund Pruszków:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr michał WALCZUK
ul. Mickiewicza 56
05-800 Pruszków
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
CHIRON FZ 22L Running 100% Punon
CHIRON FZ 22L Running 100% Punon CHIRON FZ 22 L

Opis CHIRON FZ 22L Sterowanie: Siemens 840 D Dane techniczne: Skok osi x 2600 mm, oś y 520 mm, oś z 630 mm Fcghlcjtq Obszar mocowania sto ...

Dërgo kërkesë te SPC-OBRABIARKI:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
CHIRON FZ 22L Running 100% Punon CHIRON FZ 22 L

Opis CHIRON FZ 22L Sterowanie: Siemens 840 D Dane techniczne: Skok osi x 2600 mm, oś y 520 mm, oś z 630 mm Fcghlcjtq Obszar mocowania stołu 3440 x 570 mm, praca wahadła 2 x 860 ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej