Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
WKS - GmbH fund Bad Zurzach:

WKS-GmbH
Service und Schulungen
CH 5330 Bad-Zurzach

Herr Wolfgang Kohler
Zürcherstrasse 42
5330 Bad Zurzach
Zvicra
Argau


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë Deburring
Makinë Deburring Lissmac ABM-S-1000 Entstauber TEKA HNW 3500

Deburring machine Lissmac with wet dust extractor in very good condition (stainless Alu Mix) sheet thickness 0,5 to 20mm Engine power 4x3 KW ...

Dërgo kërkesë te WKS - GmbH:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë Deburring Lissmac ABM-S-1000 Entstauber TEKA HNW 3500

Deburring machine Lissmac with wet dust extractor in very good condition (stainless Alu Mix) sheet thickness 0,5 to 20mm Engine power 4x3 KW B2vjiwzpun Condition ready for operatio......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej