Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
SAWAMED CRD GmbH. fund Althofen:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Hubert Isopp
Industriepark 2
9330 Althofen
Austria


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Impianti i trajtimit të ujit Envirolyte
Impianti i trajtimit të ujit Envirolyte SAWAMED ELA 10000

Water treatment plant: Envirolyte ELA 10000 Flow Rate: 1000 L/hour (peak) Current: 500 A - 900 A Anolyte Production (Disinfection): 400 L/h ...

Sistemet e mbushjes duke përfshirë kokën mbushëse
Sistemet e mbushjes duke përfshirë kokën mbushëse Fesh GmbH

Filling line incl. 5 filling heads P3hrz ...

Dërgo kërkesë te SAWAMED CRD GmbH.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Impianti i trajtimit të ujit Envirolyte SAWAMED ELA 10000

Water treatment plant: Envirolyte ELA 10000 Flow Rate: 1000 L/hour (peak) Current: 500 A - 900 A Anolyte Production (Disinfection): 400 L/hour (optimal) Catholyte Production (Deg......


Sistemet e mbushjes duke përfshirë kokën mbushëse Fesh GmbH

Filling line incl. 5 filling heads P3hrz......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej