Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Treppenbau Hoffmann fund Castrop-Rauxel:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Christian Hoffmann
Kupferstraße 5
44577 Castrop-Rauxel
Gjermani


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharrë me shumë tehe Paul K3U / 1200 / L
Sharrë me shumë tehe Paul K3U / 1200 / L Paul K3U / 1200 / L

Machine is fully functional and overhauled. - Manufacturer Paul - Type K3U / 1200 / L - year of construction 1991 - Location D-44577 Castrop ...

Dërgo kërkesë te Treppenbau Hoffmann:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Sharrë me shumë tehe Paul K3U / 1200 / L Paul K3U / 1200 / L

Machine is fully functional and overhauled. - Manufacturer Paul - Type K3U / 1200 / L - year of construction 1991 - Location D-44577 Castrop - cutting width 1.100 mm - Cutting heig......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej