Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

VITRO-PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

VITRO-PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa fund Baranowo:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Norbert Kluczyński
Rzemieślnicza 83
Rzemieślnicza
Rzemieślnicza
62-081 Baranowo
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë mulli - lakimi i xhamit
Makinë mulli - lakimi i xhamit Bavelloni GEMY 9C

I have for sale a glass grinder Italian company Bavelloni type GEMY 9C from 2006. The machine is designed for grinding and polishing flat gl ...

Furra për petëzimin e qelqit
Furra për petëzimin e qelqit EPO EPL-24

I have for sale a glass laminating furnace EPL-24 by EPO from 2008. The furnace is 100% operational, well maintained and in good working con ...

Dërgo kërkesë te VITRO-PLUS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë mulli - lakimi i xhamit Bavelloni GEMY 9C

I have for sale a glass grinder Italian company Bavelloni type GEMY 9C from 2006. The machine is designed for grinding and polishing flat glass and mirrors. Gemy 9 C is a true inno......


Furra për petëzimin e qelqit EPO EPL-24

I have for sale a glass laminating furnace EPL-24 by EPO from 2008. The furnace is 100% operational, well maintained and in good working condition. It is stored and protected in ap......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej