Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Resoner fund Ploiesti:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Liviu Marius
Primăverii 4
100142 Ploiesti
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Buldozer Liebherr 732
Buldozer Liebherr 732 Liebherr 732

Machine in perfect working condition. 4 m blade B2p3zt0ufw Original new unchanged blade and fang, original new unchanged blade and fang. ...

Dërgo kërkesë te Resoner :
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Buldozer Liebherr 732 Liebherr 732

Machine in perfect working condition. 4 m blade B2p3zt0ufw Original new unchanged blade and fang, original new unchanged blade and fang.......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej