Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Real Estate Zrt fund Szeged:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Zoltan Magony
Csuka u.9
6723 Szeged
Hungaria
Csonrád


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Pres transferimi 200 T
Pres transferimi 200 T CORNO MARCO ITALIA CML

200T transfer press , three turret. Ready to work immediately, continuously serviced. With external cooler. For sale in Hungary, in Szarvas. ...

A 36
A 36 MAS Optimat

The 36 OPTIMAT is for sale in Hungary, Szarvas, in as-tested condition. B2p3yxhdjt ...

Avullore metalike MK63 "S HV
Avullore metalike MK63 "S HV Kolzer MK 63"S HV

Trial metal steamer for sale due to discontinuation of activity. Disassembly and transport are the responsibility of the buyer. The machine ...

Dërgo kërkesë te Real Estate Zrt:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Pres transferimi 200 T CORNO MARCO ITALIA CML

200T transfer press , three turret. Ready to work immediately, continuously serviced. With external cooler. For sale in Hungary, in Szarvas. Qh8kgnq......


A 36 MAS Optimat

The 36 OPTIMAT is for sale in Hungary, Szarvas, in as-tested condition. B2p3yxhdjt......


Avullore metalike MK63 "S HV Kolzer MK 63"S HV

Trial metal steamer for sale due to discontinuation of activity. Disassembly and transport are the responsibility of the buyer. The machine can be viewed in Szombathely, Hungary. B......


Presë ekscentrike 160 LEK VSS s.r.o LEK-160

2 LEK-160 excenter presses, used, in good condition, for sale due to discontinuation of activity. In Hungary, in Szarvas. Transport is at buyer's expense and responsibility. B20heg......


Pajisje të plota për veshjen me pluhur Egyedi Automata pályás

Powder coating equipment for sale with conveyer belt , ready for immediate use ( two of the three burner heads to be replaced ). Also for sale is a non-automatic powder coating ma......


Paketues vakum KALLFASS KC 5040

Vacuum packaging machine. Used untested. Shipping at buyer's expense. Pick up location : Hungary , Szarvas város. Gkgwsavec......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej