Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
TOMS-SK,s.r.o. fund Detva:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Frau Martina Cerovska
Jesenského 5
96212 Detva
Sllovakia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
i rëndë - detyrë
i rëndë - detyrë GASPARIN IMPIANTI OLIMPO GI118C

Mobile jaw crusher - machine dimensions: 1100 x 800 mm - operating weight 42 t - production up 360t/ hour - main conveyor belt 3,2 m unloadi ...

Dërgo kërkesë te TOMS-SK,s.r.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
i rëndë - detyrë GASPARIN IMPIANTI OLIMPO GI118C

Mobile jaw crusher - machine dimensions: 1100 x 800 mm - operating weight 42 t - production up 360t/ hour - main conveyor belt 3,2 m unloading height - laoding hopper foldable in r......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej