Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
ABV inženiring d.o.o fund Šentvid pri Stični:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr MATEJ VERBIČ
Sela pri Dobu 3
1296 Šentvid pri Stični
Sllovenia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Prerje me flakë CNC
Prerje me flakë CNC Ficep 1261TT

In general good condition. Low working hours. For more informations call or send e-mail. Guv70ej ...

Dërgo kërkesë te ABV inženiring d.o.o:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Prerje me flakë CNC Ficep 1261TT

In general good condition. Low working hours. For more informations call or send e-mail. Guv70ej......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej