Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
PURRA s.r.o. fund Bratislava:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Roman Poliacik
Slatinska 20
82107 Bratislava
Sllovakia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Motor me magnet të përhershëm
Motor me magnet të përhershëm MACO07B-0-FS-3-C/095-A-0/S001

used but in perfect condition B7toatekvr ...

Servo motori FANUC A22 / 1500
Servo motori FANUC A22 / 1500 Fanuc LTD Japan A06B-0146-B675

excellent condition ..ready to use P97ah ...

Flowmeter KROHNE OPTISONIC 3400
Flowmeter KROHNE OPTISONIC 3400 Krohne NL Optisonic 3400

Multi-purpose, all-round, ultrasonic flowmeter for liquids in all industrial processes Measurement of conductive and non-conductive, low and ...

Dërgo kërkesë te PURRA s.r.o.:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
Motor me magnet të përhershëm MACO07B-0-FS-3-C/095-A-0/S001

used but in perfect condition B7toatekvr......


Servo motori FANUC A22 / 1500 Fanuc LTD Japan A06B-0146-B675

excellent condition ..ready to use P97ah......


Flowmeter KROHNE OPTISONIC 3400 Krohne NL Optisonic 3400

Multi-purpose, all-round, ultrasonic flowmeter for liquids in all industrial processes Measurement of conductive and non-conductive, low and high viscous liquids, at media temperat......


WILO VeroLine IP-E 40 / 115-0.55 / 2-S1 WILO AG IP-E40/115-0,55/2-S1

Trockenläufer-Kreiselpumpe in Inline-Bauform für Rohreinbau oder Fundamentaufstellung mit integriertem Frequenzumformer zur elektronischen Regelung für u.a. konstanten oder variabl......


Wilo TOP-Z 30/10 230 V WILO AG Dortmund TOP-S30/10

Wilo TOP-Z 30/10 230 V hot water circulator pump. Used for circulating drinking water. B79xwbj3wp......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej