Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Segiet GmbH fund Mühlacker:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Matthias Segiet
Raithstrasse 81
75417 Mühlacker
Gjermani


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Traub TND360
Traub TND360 Traub TND360

Used Traub TND360 Swing diameter 360mm/160mm turning length 800mm spindle passage 60mm spindle diameter 110mm Control Traub TX8 dimensions a ...

Dërgo kërkesë te Segiet GmbH:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Traub TND360 Traub TND360

Used Traub TND360 Swing diameter 360mm/160mm turning length 800mm spindle passage 60mm spindle diameter 110mm Control Traub TX8 dimensions approx. 2.005 x 3270 x 1800mm With access......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej