Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Instanco Sp. z o.o. fund Poznań:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Filip Janiec
Dąbrowskiego 439B
60-451 Poznań
Polonia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Aparat për prodhimin e dorezave
Aparat për prodhimin e dorezave Koda

The device produces disposable foil gloves. The station is sold in a set with a device intended for perforating a set of disposable gloves. ...

Dërgo kërkesë te Instanco Sp. z o.o.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Aparat për prodhimin e dorezave Koda

The device produces disposable foil gloves. The station is sold in a set with a device intended for perforating a set of disposable gloves. It is also possible to buy a single mach......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej