Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Au Point fund Braine l'Alleud:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Pierre-yves Thiéry
479 Chaussée de Tubize
1420 Braine l'Alleud
Belgjika


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Sharrë vertikale STRIEBIG Automat 6220 AV
Sharrë vertikale STRIEBIG Automat 6220 AV Striebig COMPACT 6220

Vertical saw STRIEBIG Automat 6220 AV Sawing dimensions: 5300 x 2200 x 80 mm Eyv87uq8s Automatic feed for vertical and horizontal cuts. Moto ...

Dërgo kërkesë te Au Point:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Sharrë vertikale STRIEBIG Automat 6220 AV Striebig COMPACT 6220

Vertical saw STRIEBIG Automat 6220 AV Sawing dimensions: 5300 x 2200 x 80 mm Eyv87uq8s Automatic feed for vertical and horizontal cuts. Motor 5,5 KW connected to 230/III/50Hz......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej