Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
CZ SCREEN s.r.o. fund Žebrák:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Miroslav Lochman
K Sedlci 516
26753 Žebrák
Republika Çeke


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
mini impianti i shqyrtimit
mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS NANO

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 1500 mm up to 0,35 cbm, output 5-10 tons/hour ...

mini impianti i shqyrtimit
mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS MICRO

Simple one stage/level screening shaker model MICRO is designed for loaders with a bucket width of up to 190 cm. With total weight of only 5 ...

mini impianti i shqyrtimit
mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS MICRO+

Simple one stage/level screening shaker model MICRO is designed for loaders with a bucket width of up to 220 cm. With total weight of only 8 ...

Dërgo kërkesë te CZ SCREEN s.r.o.:
Makinat e përdorura në zonat e mëposhtme:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS NANO

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 1500 mm up to 0,35 cbm, output 5-10 tons/hour, input only 0,3 kW; single phase 230V, ......


mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS MICRO

Simple one stage/level screening shaker model MICRO is designed for loaders with a bucket width of up to 190 cm. With total weight of only 500 kg this machine becomes very easy to ......


mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS MICRO+

Simple one stage/level screening shaker model MICRO is designed for loaders with a bucket width of up to 220 cm. With total weight of only 850 kg this machine becomes very easy to ......


mini impianti i shqyrtimit CZ SCREEN MS PIKO

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 1300 mm up to 0,2 cbm, output 5-10 tons/hour, input only 0,3 kW; 230V or 400V, quick ......


Impianti i skanimit të mini daulleve / ekrani i daulleve CZ SCREEN MDS MIDI

First model of our new range of drum screeners, MDS MIDI, is designed for loaders with bucket with of 1900 mm maximum width (extension hopper available upon request). Sorting drum ......


mini impianti i shqyrtimit CZSCREEN MS MIDI

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 2200 mm up to 1 cbm, output 30-60 tons/hour, input only 1,5 kW; 400V, quick changeabl......


mini impianti i shqyrtimit CZSCREEN MS BIG

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 2500 mm up to 1,3 cbm, output 50-100 tons/hour, input only 1,8 kW; 400V, quick change......


mini impianti i shqyrtimit CZSCREEN MS GIANT

NEW GENERATIONS SCREENERS FROM CZ SCREEN, HIGHER PERFORMANCE AND EFFICIENCY, max. bucket width 2700 mm up to 1,5 cbm, output 50-100 tons/hour, input only 1,8 kW; 400V, quick change......


minidumper TRUXTA B450E

TRUXTA articulated minidumpers in width 750mm or 850mm. Possibility of HONDA GX160 / 200 petrol engine or 1200W electric motor. Possibility of superstructures, eg towing equipment,......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej