Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto

Omega Palet Sistemleri San ve Tic A.Ş

Omega Palet Sistemleri San ve Tic A.Ş fund İzmir:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr M.Tevfik Tutunculer
İnönü Mah. 139 Sk. No:61 Pancar - Torbalı
35865 İzmir
Turqia


Njoftimet aktuale dhe ofertat kryesore:
NGJYJA E GJASHTIT WEINIG GRECON
NGJYJA E GJASHTIT WEINIG GRECON Grecon Presse PJ 7 / 6100

Working Height:900/880mm Sunction:1x Ø250; 1x Ø 100mm Sunction Speed:Under 12 mbar=30m/sec Pressed Air Line:R1,5" Pressed Air Connection:1xR ...

Complete Nail NG Line GS/170-TA9
Complete Nail NG Line GS/170-TA9 Storti S.P.A GS/170-TA9

Capacity: 2 pallets per min. - Double Head Nailing Exzo9gro8 -Edge Cutting -Stacking -Marking Can be visited during in an operation in Izmi ...

Makinë CNC me profil automatik
Makinë CNC me profil automatik LMC PLATINUM 623

Working Width: 20-230mm Working Thickness: 10-150mm Axle count: 6 pcs Axle Cycle: 6000 cycle/min Axle Dia: 40mm Supply / Progress Speed(Vari ...

Dërgo kërkesë te Omega Palet Sistemleri San ve Tic A.Ş:
Më shumë reklama të klasifikuara dhe oferta makinerish:
NGJYJA E GJASHTIT WEINIG GRECON Grecon Presse PJ 7 / 6100

Working Height:900/880mm Sunction:1x Ø250; 1x Ø 100mm Sunction Speed:Under 12 mbar=30m/sec Pressed Air Line:R1,5" Pressed Air Connection:1xR1/2; 1 x R1/4"; 8 bar at unit consumptio......


Complete Nail NG Line GS/170-TA9 Storti S.P.A GS/170-TA9

Capacity: 2 pallets per min. - Double Head Nailing Exzo9gro8 -Edge Cutting -Stacking -Marking Can be visited during in an operation in Izmir,Turkey......


Makinë CNC me profil automatik LMC PLATINUM 623

Working Width: 20-230mm Working Thickness: 10-150mm Axle count: 6 pcs Axle Cycle: 6000 cycle/min Axle Dia: 40mm Supply / Progress Speed(Variable-speed adjusted) : 6-30m/min Necessa......


Makinat e rishërimit me brez vertikal UYM-120

Diameter of Wheels Ø 1200 mm Width of Wheels 140 mm Max. Working Width 540 mm Max. Cutting Width 240 mm Min.Cutting Dept 30 mm Ehgtyp7 Max.Cutting Depth 500 mm Main Mot......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej