Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
De Korte Staalbouuw fund Biggerkerke:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Henk De Korte
Noordweg 1
4373 SM Biggerkerke
Holanda


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë prerëse me grushta
Makinë prerëse me grushta GEKA hydracrop

honest machine in good condition. Hbsbr9 ...

Dërgo kërkesë te De Korte Staalbouuw:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë prerëse me grushta GEKA hydracrop

honest machine in good condition. Hbsbr9......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej