Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
3VISOMED s.r.l.s. fund Mogliano Veneto:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Lorella Malgaretto
Via G.Matteotti n. 20
31021 Mogliano Veneto
Italia


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
Makinë për prodhimin e maskave
Makinë për prodhimin e maskave Wuxi Sici Auto Co. Ltd XQ-KZ-P

Never used machine, 110 pcs /minute, it's including Industrial Ultraviolet Sterilizer B2j238zg8o ...

Dërgo kërkesë te 3VISOMED s.r.l.s.:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
Makinë për prodhimin e maskave Wuxi Sici Auto Co. Ltd XQ-KZ-P

Never used machine, 110 pcs /minute, it's including Industrial Ultraviolet Sterilizer B2j238zg8o......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej