Albanian
German German German English English French French Spanish Spanish Italian Dutch Polish Russian Belarusian Ukrainian Estonian Turkish English English Czech Danish Finnish Swedish Norwegian Bokmål Maltese Greek Lithuanian Latvian Icelandic Portuguese Portuguese Spanish Spanish Hungarian Slovak Romanian Romanian Slovenian Serbian Serbian Albanian Croatian Bulgarian Macedonian Bosnian Hebrew Arabic Hindi English Indonesian Korean Japanese Thai Malay Vietnamese Chinese Chinese Persian Bengali Pashto
Cumpana 1993 fund Bucuresti:

Ky tregtar nuk ka futur ende një përshkrim të kompanisë.

Herr Andrei Danila
Alexander Von Humboldt 10
03147 Bucuresti
Rumania


klasifikimet aktuale dhe ofertat kryesore:
pajisje për larjen dhe mbushjen e shisheve 5&3 galon
pajisje për larjen dhe mbushjen e shisheve 5&3 galon Bardi Victoria 5G

The washing and bottling equipment is designed following 2 main guidelines: • Product hygienic safety: guaranteed by Bardi’s advanced washin ...

Dërgo kërkesë te Cumpana 1993:
klasifikime të tjera dhe oferta makinerish:
pajisje për larjen dhe mbushjen e shisheve 5&3 galon Bardi Victoria 5G

The washing and bottling equipment is designed following 2 main guidelines: • Product hygienic safety: guaranteed by Bardi’s advanced washing cycle studied in cooperation with the ......


Machineseeker.al është sponsori zyrtar i:
LLAR PRSI & KRITIK
Me sukses: Aksioni i kryer
dështimi: Aksioni nuk mund të kryhej